-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельні товари (Набивки сальникові)
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-001864-b
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-10-17-000516-a , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Набивки сальникові». Джерело фінансування: кошти підприємства.
Торги не відбулися
108 428.90
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 084.29 UAH
мін. крок: 1% або 1 084.29 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 14:15 - 06.12.2019 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим