-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельні товари (Набивки сальникові)
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-001864-b
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-10-17-000516-a , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Набивки сальникові». Джерело фінансування: кошти підприємства.
Торги не відбулися
108 428.90
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 084.29 UAH
мін. крок: 1% або 1 084.29 UAH
Номер:
729edf2a3118405383f21b8873a84684
Внутрішній номер закупівлі:
4054028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-22-001864-b
Замовник:
ФІЛІЯ "ОПЕРАТОР ГАЗОСХОВИЩ УКРАЇНИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601222
-
Адреса:
01021, Україна, Київська обл., Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1, 3-Й ПОВЕРХ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитришин Наталія Вікторівна (032) 234-93-65 dmitrishin-nv@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 428.90 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 084.29 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 14:15 - 06.12.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2019 14:15 - 16.12.2019 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис45 календарних днів з дати поставки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельні товари (Набивки сальникові)
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
700 кілограм
Період постачання
10.01.2020 - 10.02.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Початкова пропозиція
73 532.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 532.00 UAH без ПДВ
Документи
45
Скарги
0