• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

09110000-3 "Тверде паливо" вугілля марки ДГ( 13-100) - 87 т.

Завершена

348 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 740.00 UAH
Період уточнення: 14.11.2019 16:26 - 19.11.2019 17:00
Відповідь надана

невідповідність ТД

Номер: 7d9bd71423db48c28bd6cf156485f6d9
Дата опублікування: 18.11.2019 16:05
Опис: У додатку Технічні характеристики (п.1) вимагаються копії сертифікатів ОКРЕМО за ВІДПОВІДНИМИ лотами. Лоти не передбачені - скільки сертифікатів потрібно надати?
Відповідь: Дякуємо за запитання ! Зміни до ТД вже внесено!
Дата відповіді: 18.11.2019 16:52