-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 "Тверде паливо" вугілля марки ДГ( 13-100) - 87 т.
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-002746-b
Завершена
348 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 740.00 UAH
Номер:
cf2c8f1650e34174b949f686ee02adb6
Внутрішній номер закупівлі:
4015605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-14-002746-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА"ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ"ВІТОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42944963
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Ольшанців, буд. 66/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Заноздра +380512644894 govtosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 740.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2019 16:26 - 19.11.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2019 16:26 - 29.11.2019 17:00
Аукціон:
02.12.2019 13:11 - 02.12.2019 13:50
Період кваліфікації:
02.12.2019 13:50 - 06.12.2019 13:50
Період завантаження договору:
05.12.2019 15:07 - 25.12.2019 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 "Тверде паливо" вугілля марки ДГ (13-100)
Кількість
87 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 02.12.2019 13:50 - 16.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40258238
-
Контактна особа:
Василий Зубченко +380680648369 yvk40258238@ukr.net
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Космонавтів,буд.122, кв.55
Оскарження: 02.12.2019 13:50 - 16.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
321 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 860.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.12.2019 15:07
Документи
38
Скарги
0
ПП "МОНОЛІТ ГРУП"
Оскарження: 05.12.2019 15:07 - 17.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353886
-
Контактна особа:
Світлана Беспала +380957151135 monolit.tender2@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 2
Оскарження: 05.12.2019 15:07 - 17.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
292 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 138.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2019 13:50
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "ПОЛИПРОМ СЕРВИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42267684
-
Контактна особа:
Дарья Викторовна Шуба +380504727222,+380487004372 polipromservice@gmail.com
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, місто Дружківка, ВУЛИЦЯ ДОБРОЛЮБОВА, будинок 2
Початкова пропозиція
304 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 225.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "ПОКРОВСЬК-ВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41264504
-
Контактна особа:
Павло Размахнін +380952469409 pokrovsk_coal@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ НОВІКОВА, будинок 4 К, офіс 12
Початкова пропозиція
317 376.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 636.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "ЗАКАРПАТОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42386101
-
Контактна особа:
Василь Григорик +380972739667 zakarpatoblpalivo@gmail.com
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, ВУЛИЦЯ НЕДЕЦЕЇ, будинок 39, офіс 1
Початкова пропозиція
343 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e9177bfa5cd49bd840a74144ee4ab48
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-002746-b-b1
Постачальник:
ПП "МОНОЛІТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353886
-
Контактна особа:
Світлана Беспала +380957151135 monolit.tender2@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 2
Номер договору:
246
Сума договору:
276 138.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
17.12.2019 09:10
Статус:
Підписаний