-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо свинини задня частина м’якиш; печінка свинна; тушки курячі (бройлера) охолоджені; філе куряче охолоджене; окорок курячий свіжоморожений
Тендер Prozorro UA-2019-11-07-002907-b
Завершена
2 064 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 640.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 640.00 UAH
Період уточнення:
07.11.2019 16:51 - 13.11.2019 16:29
Звернень немає. Звернення не може бути заданим