• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автоматизоване робоче місце лікаря

Торги не відбулися

460 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Період уточнення: 01.11.2019 15:31 - 08.11.2019 00:00
Відповідь надана

Документація

Номер: e3ab0650ef9943e287ee62aded29d9ec
Дата опублікування: 04.11.2019 12:24
Опис: Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь: Необхідна поставка товару з встановленим ліцензійним програмним забезпеченням
Дата відповіді: 07.11.2019 15:49
Відповідь надана

Про ліцензійність програмного забезпечення

Номер: 69f3491456b04e488ee6ea8cf6a64493
Дата опублікування: 04.11.2019 11:46
Опис: З метою уникнення можливості продажу техніки з НЕліцензійним програмним забезпеченням просимо додати в ТД текст: "Учасник в складі тендерної пропозиції має надати документ, який підтверджкє відносисин з ВИРОБНИКОМ програмного забезпечення (підтвердження партнерського статусу, авторизаційний лист тощо)"
Відповідь: В зв’язку із виникненням даного питання, Замовник внесе зміни до ТД.
Дата відповіді: 07.11.2019 15:50
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: 508d150e14d54936b7cbd694d2b4308e
Дата опублікування: 04.11.2019 10:40
Опис: - Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Відповідь 1. Необхідна поставка товару з встановленим ліцензійним програмним забезпеченням. Відповідь 2. В зв’язку із виникненням даного питання, Замовник внесе зміни до ТД. Відповідь 3. У додатку № 1.Технічні вимоги по предмету закупівлі (під таблицею, у примітці) прописано «Якщо у даних технічних вимогах йде посилання на конкретну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип товару, то слід вважати, що технічні вимоги містять вираз «або еквівалент». Еквівалентом (аналогом) товару (комплектуючих) в розумінні даної тендерної документації є товар (комплектуючі), який абсолютно співпадає з характеристиками товару (комплектуючих), рівноцінний та рівнозначний предмету закупівлі. Стандартні характеристики еквіваленту товару, на який відбувається заміна повинні відповідати вимогам діючих стандартів щодо даних товарів. Учасник торгів формує самостійно ціну в залежності від свого статусу, включаючи усі податки та збори, враховуючи видатки на транспортування та інше. Замовник не оцінює тендерну пропозицію, аукціон проводить електронний майданчик. Якщо учасник є платником ПДВ – то його ціна має включати усі податки та збори і в тому числі ПДВ.
Дата відповіді: 07.11.2019 15:27