-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце лікаря
Тендер Prozorro UA-2019-11-01-000765-a
Торги не відбулися
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Номер:
d604aa08439c45dab93e03202dff1129
Внутрішній номер закупівлі:
3960110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-01-000765-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирилюк Анатолій Іванович 380974058155 1989.rodl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 600.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2019 15:31 - 08.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2019 15:31 - 18.11.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматизоване робоче місце в комплекті (АРМ №1)
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Автоматизоване робоче місце в комплекті (АРМ №2)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Автоматизоване робоче місце в комплекті (АРМ №3)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМТЕХСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443647372,+380931770449,+380503792820,+380673621617 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5
Початкова пропозиція
446 598.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
446 598.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0