• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)

Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)

Торги не відбулися

156 483.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 564.83 UAH
Період уточнення: 29.10.2019 10:27 - 03.11.2019 12:00
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: a288cd24b19449399974ea97a136c98e
Дата опублікування: 30.10.2019 12:32
Опис: - Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Тендерний комітет розглянув Ваше запитання та повідомляє наступне: 1) Продукція повинна бути виготовлена у відповідності з вимогами чинних нормативних документів ( згідно Додатку 4 тендерної документації ) або їх еквіваленту* по рецептурі та технологічному регламенту, затвердженому у встановленому порядку; 2)Закон «Про публічні закупівлі» не забороняє учасникам торгів в своїй ціновій пропозиції вказувати торгівельну марку, а тому Ви можете вказати торгівельну марку товару в своїй пропозиції; 3)ФОП допускаються до участі в даному тендері; оцінювання пропозиції учасників буде здійснюватися згідно розділу 5 п.1 "Оцінка тендерної пропозиції "тендерної документації;
Дата відповіді: 04.11.2019 09:40
Відповідь надана

технічні характеристики

Номер: 1c11cd42927041e8af2a8d1a230e30fd
Дата опублікування: 30.10.2019 10:30
Опис: Шановний Замовнику, чи можливо по п.3 запропонувати світильник потужністю 40Вт?
Відповідь: Добрий день. Тендерний комітет розглянув Ваше запитання та повідомляє наступне: номінальна потужність світильників повинна чітко відповідати потужності вказаної в Додатку 5 тендерної документації.
Дата відповіді: 04.11.2019 09:35
Відповідь надана

технічні характеристики

Номер: ba0c877128e0469789d9d47daeb9a440
Дата опублікування: 30.10.2019 10:14
Опис: Добрий день. Шановний Замовнику, по п.5 прописані конкретні розміри світильника. Які допустимі відхилення +/- мм?
Відповідь: Добрий день. Тендерний комітет розглянув Ваше запитання та повідомляє наступне: розміри світильників повинні відповідати розмірам вказаних в Додатку 5 тендерної документації
Дата відповіді: 04.11.2019 09:32