-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)
Тендер Prozorro UA-2019-10-29-000684-b
Код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)
Торги не відбулися
156 483.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 564.83 UAH
мін. крок: 1% або 1 564.83 UAH
Номер:
83bf26f92f6d4693913743cbe758c367
Внутрішній номер закупівлі:
3942944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-29-000684-b
Замовник:
ФІЛІЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Адреса:
03038, Україна, Київська обл., Київ, Місцезнаходження ВП: 03038, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Селіванов Антон Bікторович +38 050 566 85 87 work_sel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 483.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 564.83 UAH
Період уточнення:
29.10.2019 10:27 - 03.11.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2019 10:27 - 13.11.2019 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильник світлодіодний, 36Вт
Кількість
217 штуки
Період постачання
22.11.2019 - 31.12.2019
Світильник, 36Вт
Кількість
13 штуки
Період постачання
22.11.2019 - 31.12.2019
Світильник, 36Вт
Кількість
14 штуки
Період постачання
22.11.2019 - 31.12.2019
Світильник
Кількість
3 штуки
Період постачання
22.11.2019 - 31.12.2019
Світильник
Кількість
4 штуки
Період постачання
22.11.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43223056
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА К" 380636334232 venta.k2019@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03124, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 19, квартира 9
Початкова пропозиція
149 043.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 043.60 UAH з ПДВ
Документи
24
Скарги
0