-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (м.Покров, вул.Л.Чайкіної,26)
Тендер Prozorro UA-2019-10-24-001755-c
Торги не відбулися
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2019 16:48 - 01.11.2019 16:53
Відповідь надана
щодо фінансування
Номер:
36d911a0dfa54d449ebcace83dcb7edf
Дата опублікування:
24.10.2019 17:00
Опис:
Доброго дня.Чи передбачена поетапна оплата робіт ?
Відповідь:
Доброго дня. Поетапна оплата не передбачена, тільки після завершення робіт та підписання акту приймання-передачі послуг.
Дата відповіді:
25.10.2019 14:43