-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (м.Покров, вул.Л.Чайкіної,26)
Тендер Prozorro UA-2019-10-24-001755-c
Торги не відбулися
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер:
29e1bea2e4a44fc7ae89bdf76f8f2988
Внутрішній номер закупівлі:
3929787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-24-001755-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37691403
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Покров, вул. Медична, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леонтьєв Олексій Олександрович +380566743401 jurist.kzcpmsdo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2019 16:48 - 01.11.2019 16:53
Період прийому пропозицій:
24.10.2019 16:48 - 11.11.2019 16:53
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата здійснюється після підписання акту приймання виконаних робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (м.Покров, вул.Л.Чайкіної,26)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
53303, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вулиця Чайкіної Лізи, 26
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОДРІН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2669805592
-
Контактна особа:
Александр Кодрин +380676458292 sholohovo2000@i.ua
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, ВУЛИЦЯ ВОДОПРОВІДНА, будинок 43
Початкова пропозиція
417 862.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
417 862.00 UAH з ПДВ
Документи
62
Скарги
0