-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 -42130000-9- Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (крани, засувки, клапани, калачі). Джерело фінансування: власні кошти/кошти місцевого бюджету.
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-004114-b
Торги не відбулися
729 750.59
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 364.88 UAH
мін. крок: 0.1% або 364.88 UAH
Період уточнення:
22.10.2019 18:44 - 28.10.2019 14:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим