-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 -42130000-9- Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (крани, засувки, клапани, калачі). Джерело фінансування: власні кошти/кошти місцевого бюджету.
Тендер Prozorro UA-2019-10-22-004114-b
Торги не відбулися
729 750.59
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 364.88 UAH
мін. крок: 0.1% або 364.88 UAH
Номер:
d22fe9e785b14aaba0f5e3c2b17b2961
Внутрішній номер закупівлі:
3918480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-22-004114-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42346158
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Курчатова, буд. 1, приміщення 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Кир'яненко +380977777874 kan80977777874@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
729 750.59 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
364.88 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 892.52 UAH
Період уточнення:
22.10.2019 18:44 - 28.10.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2019 18:44 - 07.11.2019 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок здійснюється у безготівковій формі шляхом перерахування Покупцем грошових коштів на поточний рахунок Постачальника впродовж 90 (дев’яноста) календарних днів з дати передачі Товару (партії Товару) за рахунком-фактурою, видатковою накладною та супровідними документами на Товар
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крани шарові муфтові (5 позицій)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 15.12.2019
Крани кульові (13 позицій)
Кількість
180 штуки
Період постачання
до 15.12.2019
Засувки сталеві фланцеві (6 позицій)
Кількість
43 штуки
Період постачання
до 15.12.2019
Клапани зворотні підпруж. Двостулкові (3 позиції)
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 15.12.2019
Клапани зворотні міжфланцеві (5 позицій)
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 15.12.2019
Калач
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 15.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИРОБНИЧО-ІНЖИНІРИНГОВА ФІРМА "ЕТНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
41305388
-
Контактна особа:
ТОВ "ВИРОБНИЧО-ІНЖИНІРИНГОВА ФІРМА "ЕТНА +380675446801 41305388@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03190, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ЩЕРБАКІВСЬКОГО, будинок 52, приміщення 429
Початкова пропозиція
645 823.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
645 823.44 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0