-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги провайдерів (Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти).
Тендер Prozorro UA-2019-10-16-003327-b
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 457 днів назад
568 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.8% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.8% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2019 16:25 - 28.10.2019 23:55
Звернень немає. Звернення не може бути заданим