-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція" (мед натуральний)
Тендер Prozorro UA-2019-10-15-002903-b
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 130.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 130.00 UAH
Період уточнення:
15.10.2019 17:14 - 21.10.2019 18:01
Відповідь надана
Про внесення змін до Тендерної Документації
Номер:
2a6b7bc5c17f49d3ba372a0d375ec012
Дата опублікування:
15.10.2019 19:18
Опис:
Доброго дня
Прошу внести зміни до Тендерної документації, а саме до пункту 5.2.1. радакцією "...досвіду виконання аналогічних договорів протягом 2017-2018 років...", змінити на "...досвіду виконання аналогічних договорів протягом 2017-2019 років..."
Ця зміна розширить перелік потенційних учасників, та збільшить можливість економії державних коштів.
Відповідь:
Внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
18.10.2019 15:52