• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 "03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція" (мед натуральний)

Завершена

65 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 130.00 UAH
Номер: e38d00f57c1141c48513e2c5999b7803
Внутрішній номер закупівлі: 3889657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-15-002903-b   
Замовник: Санаторій "Трускавець" СБУ
Контактна особа: Оксана Костецька Костецька +380324766155 santruskavec@i.ua http://santruskavec.com.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 65 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 130.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 1 950.00 UAH
Період уточнення: 15.10.2019 17:14 - 21.10.2019 18:01
Період прийому пропозицій: 15.10.2019 17:14 - 31.10.2019 17:01
Аукціон: 01.11.2019 13:33 - 01.11.2019 14:00
Період кваліфікації: 01.11.2019 14:00 - 13.11.2019 15:46
Період завантаження договору: 07.11.2019 16:10 - 27.11.2019 16:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мед натуральний
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 580 кілограм
Період постачання до 28.12.2019
Місце постачання 82200, Україна, Львівська область, м. Трускавець, вул. Шевченка,23 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУПА ІЛЛЯ ОЛЕГОВИЧ

Оскарження: 01.11.2019 14:00 - 18.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 52 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2019 16:10
Документи 22
Скарги 0
ТОВ "Овочі-фрукти"

Оскарження: 07.11.2019 16:10 - 24.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 57 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2019 15:46
Документи 38
Скарги 0
ФОП Голобутовська Г.М.
Початкова пропозиція 64 989.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 989.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0

Контракти

Номер: 00f6622dd8c4453898cb2b3b054d4c54
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-15-002903-b-b1
Постачальник: ТОВ "Овочі-фрукти"
Номер договору: 355
Сума договору: 57 420.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 02.12.2019 16:31
Статус:
Виконаний
pdf
долг.№355 від 02.12.2019.pdf
p7s
sign.p7s