-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками
Тендер Prozorro UA-2016-09-30-001046-b
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками
Завершена
2 400 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2016 16:04 - 08.10.2016 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим