-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську.
Тендер Prozorro UA-2019-10-10-000270-a
Торги не відбулися
4 191 059.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 955.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 955.30 UAH
Період уточнення:
10.10.2019 11:54 - 15.10.2019 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим