• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську.

Торги не відбулися

4 191 059.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 955.30 UAH
Номер: 96721248b9cf4cc9be9c71718c93d6bb
Внутрішній номер закупівлі: 3876312
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-10-000270-a   
Замовник: Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області
Контактна особа: Супоровський Андрій Валерійович +380380334431 jurist_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 191 059.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 20 955.30 UAH
Період уточнення: 10.10.2019 11:54 - 15.10.2019 15:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2019 11:54 - 25.10.2019 15:00
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську.
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 45400, Україна, Волинська область, м. Нововолинськ, проспект Дружби, буд. 27 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "МП Сантехмонтаж"
Початкова пропозиція 3 971 712.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 971 712.00 UAH з ПДВ
Документи 37
Скарги 0