-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння) [за кодом CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль]
Тендер Prozorro UA-2019-10-08-000426-a
Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння) [за кодом CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль]
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2019 11:19 - 14.10.2019 15:00
Відповідь надана
Документація
Номер:
a22cdfd82ff64b928ca79dcf34bdf138
Дата опублікування:
08.10.2019 11:24
Опис:
Прохання вкласти тендерну документацію
Відповідь:
Станом на 11:24 год. документи тендерної документації перебували на стадії публікації.
Дата відповіді:
08.10.2019 11:52