-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння) [за кодом CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль]
Тендер Prozorro UA-2019-10-08-000426-a
Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння) [за кодом CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль]
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Номер:
59dd65f0bd1d4e6a81cef19a0d744d05
Внутрішній номер закупівлі:
3865428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-08-000426-a
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Батенчук Марія Михайлівна 380322546212,, lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2019 11:19 - 14.10.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2019 11:19 - 24.10.2019 15:00
Аукціон:
25.10.2019 11:26 - 25.10.2019 11:53
Період кваліфікації:
25.10.2019 11:53 - 04.11.2019 17:41
Період завантаження договору:
25.10.2019 11:53 - 14.11.2019 11:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - кошти міського бюджету. Покупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння) [за кодом CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль]
Кількість
680 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торгова група Укрресурс"
Оскарження: 25.10.2019 11:53 - 15.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38057032
-
Контактна особа:
Маїк Олег Ярославович +380322321771 tg.ukrresurs@i.ua http://www.ukrresurs.lviv.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Котляревського 35/11
Оскарження: 25.10.2019 11:53 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 215 146.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 053 864.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2019 17:41
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИП І КО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40227262
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИП І КО" +380685100883 sale.kipiko@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36020, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО, будинок 1/27
Початкова пропозиція
1 645 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 054 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 99, квартира 2
Початкова пропозиція
1 303 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 303 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebb35931ad4b486f9e1ec1ebc803cbda
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-08-000426-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Торгова група Укрресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38057032
-
Контактна особа:
Маїк Олег Ярославович +380322321771 tg.ukrresurs@i.ua http://www.ukrresurs.lviv.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Котляревського 35/11
Номер договору:
№ 4/33-532
Сума договору:
1 053 864.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
878 220.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.11.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
19.11.2019 11:05
Статус:
Виконаний