-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо рідинне та газ; оливи мастильні за кодом ДК 016-2010 19.20.2, Бензин за кодом CPV ДК 021-2015 09132000-3 (продукти нафтоперероблення (рідкі) на потреби підприємства)
Тендер Prozorro UA-2016-11-02-000671-b
Паливо рідинне та газ; оливи мастильні за кодом ДК 016-2010 19.20.2, Бензин за кодом CPV ДК 021-2015 09132000-3 (продукти нафтоперероблення (рідкі) на потреби підприємства)
Торги не відбулися
749 415.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 747.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 747.07 UAH
Період уточнення:
02.11.2016 11:57 - 08.11.2016 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим