-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо рідинне та газ; оливи мастильні за кодом ДК 016-2010 19.20.2, Бензин за кодом CPV ДК 021-2015 09132000-3 (продукти нафтоперероблення (рідкі) на потреби підприємства)
Тендер Prozorro UA-2016-11-02-000671-b
Паливо рідинне та газ; оливи мастильні за кодом ДК 016-2010 19.20.2, Бензин за кодом CPV ДК 021-2015 09132000-3 (продукти нафтоперероблення (рідкі) на потреби підприємства)
Торги не відбулися
749 415.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 747.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 747.07 UAH
Номер:
877bf7dc17de44d3afb974b475d7c1b8
Внутрішній номер закупівлі:
385721
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-02-000671-b
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вербова Вікторія Анатоліївна 380444637287 tendersgf@ukr.net http://sgf.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
749 415.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.11.2016 11:57 - 08.11.2016 09:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2016 11:57 - 18.11.2016 09:00
Аукціон:
21.11.2016 13:15 - 21.11.2016 13:36
Період кваліфікації:
21.11.2016 13:36 - 30.11.2016 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴749 415.00 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні за кодом ДК 016-2010 19.20.2, Бензин за кодом CPV ДК 021-2015 09132000-3 (продукти нафтоперероблення (рідкі) на потреби підприємства)