-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Серверне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-10-03-002354-b
Торги відмінено
1 038 003.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 380.03 UAH
мін. крок: 1% або 10 380.03 UAH
Період уточнення:
03.10.2019 17:04 - 11.10.2019 14:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
277a7fe811764c369cca01f0e3a6043b
Дата опублікування:
04.10.2019 10:35
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за запитання. По-першому питанню: в тендерній документації чітко прописані технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмета закупівлі (не вказано ніяких торгових марок або моделей). Читайте, будь ласка, уважніше тендерну документацію. По другому питанню: оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі одного критерію – ціна, тому в закупівлі можуть прийняти участь всі учасники, в тому числі ФОП неплатники ПДВ. Пропозиції неплатника ПДВ/ платника ПДВ буде оцінено як остаточну ціну.
Дата відповіді:
04.10.2019 13:17