• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Серверне обладнання

Торги відмінено

1 038 003.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 380.03 UAH
Номер: ac868d60c56b4573bad30aa0ca7bd517
Внутрішній номер закупівлі: 3853969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-03-002354-b   
Замовник: Донецька обласна державна адміністрація
Контактна особа: Володимир Білокопитий +380661282001 17.oda@dn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 038 003.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 380.03 UAH
Період уточнення: 03.10.2019 17:04 - 11.10.2019 14:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2019 17:04 - 21.10.2019 14:00
Аукціон: 22.10.2019 15:27 - 22.10.2019 15:48
Період кваліфікації: з 22.10.2019 15:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Серверне обладнання
Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
Кількість 1 комплект
Період постачання до 10.12.2019
Місце постачання 84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого,6 На карті

Інформація про скасування

Номер: ff572cf78d1e48b1b09acaedbfda371d
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: В зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування: 08.11.2019 12:45
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛанТек"
Початкова пропозиція 1 024 322.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 024 322.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 16
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕС ТІ СІ»
Початкова пропозиція 1 037 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 037 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 15
Скарги 0