-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Вокзальна від вул. Лугова до вул. Шевченка м.Молочанськ Токмацького району Запорізької області.
Тендер Prozorro UA-2019-09-27-000630-a
Річний план закупівель
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2019 13:30 - 03.10.2019 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим