-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Вокзальна від вул. Лугова до вул. Шевченка м.Молочанськ Токмацького району Запорізької області.
Тендер Prozorro UA-2019-09-27-000630-a
Річний план закупівель
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
05e02124b3c84961bbd74d8b9f5279ea
Внутрішній номер закупівлі:
3833807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-27-000630-a
Замовник:
Виконавчий комітет Молочанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20511949
-
Адреса:
71716, Україна, Запорізька область, м.Молочанськ, вул.Педенко.17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рожко +380617840234 buxgalter_vk_molochansk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2019 13:30 - 03.10.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2019 13:30 - 13.10.2019 17:00
Аукціон:
15.10.2019 11:11 - 15.10.2019 11:33
Період кваліфікації:
15.10.2019 11:33 - 18.10.2019 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Поточний ремонт дороги по вул. Вокзальна від вул. Лугова до вул. Шевченка м.Молочанськ Токмацького району Запорізької області