-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
Тендер Prozorro UA-2019-09-25-000646-b
Завершена
347 982.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 731.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 731.00 UAH
Період уточнення:
25.09.2019 10:55 - 01.10.2019 11:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим