-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
Тендер Prozorro UA-2019-09-25-000646-b
Завершена
347 982.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 731.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 731.00 UAH
Номер:
a677f8e2aebb433e905b4e945012f893
Внутрішній номер закупівлі:
3822227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-25-000646-b
Замовник:
Управління охорони здоров'я СОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013142
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, вул. Першотравнева,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мірошниченко Світлана Вікторівна +380661526192 tendersekretar@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
347 982.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2019 10:55 - 01.10.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2019 10:55 - 11.10.2019 11:00
Аукціон:
15.10.2019 12:28 - 15.10.2019 14:55
Період кваліфікації:
15.10.2019 14:55 - 21.10.2019 15:06
Період завантаження договору:
15.10.2019 14:55 - 04.11.2019 14:55
Тендерна документація
- Лот №1 ₴99 600.00 PKU Nutri 2 Енерджі або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
- Лот №2 ₴175 230.00 PKU Nutri 2 концентрат або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
- Лот №3 ₴73 152.00 Анамікс Інфант або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)