-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Легкові автомобілі (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2019-09-20-002489-b
Торги не відбулися
3 796 666.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 966.66 UAH
мін. крок: 1% або 37 966.66 UAH
Період уточнення:
20.09.2019 16:30 - 10.10.2019 21:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим