-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Легкові автомобілі (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2019-09-20-002489-b
Торги не відбулися
3 796 666.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 966.66 UAH
мін. крок: 1% або 37 966.66 UAH
Номер:
4ad2d88c2c624a34b74201fff77bfc76
Внутрішній номер закупівлі:
3809404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-20-002489-b
Замовник:
Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23254447
-
Додаткова контактна особа:
Кацаман Валерій Павлович +380332793066 volbuhuoz@ukr.net
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Степана Бандери,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кацаман Валерій Павлович +380332793066 volbuhuoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 796 666.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 966.66 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
113 000.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2019 16:30 - 10.10.2019 21:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2019 16:30 - 20.10.2019 21:00
Період прекваліфікації:
20.10.2019 21:01 - 29.10.2019 23:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Легкові автомобілі" (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання), (кошти обласного бюджету)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Луцьк-Експо
×
-
Код ЄДРПОУ:
36181018
-
Контактна особа:
Вєтров Кирило Васильович +380673343646 olha.pikun@lutsk-expo.com
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська, 16
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
24.10.2019 11:55
Документи
51
Скарги
0
ТОВ АВТОТРЕЙДІНГ - ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
36441012
-
Контактна особа:
Істошина Ганна Миколаївна +380505969242 safronyuk.s@autotrading.dp.ua
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, смт Слобожанське, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 3А
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
24.10.2019 11:55
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "БОГДАН-АВТО ЛУЦЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37706964
-
Контактна особа:
Лариса Костюк +380953159435 larisa.kostiuk@bogdanauto.com.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ РІВНЕНСЬКА, будинок 100
Початкова пропозиція
3 795 600.00 UAH з ПДВ /
3 795 600.00 UAH з ПДВ
3 795 600.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
24.10.2019 11:55
Документи
43
Скарги
0