-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-09-13-001792-b
Торги відмінено
2 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 000.00 UAH
Період уточнення:
13.09.2019 15:01 - 27.09.2019 09:57
Відповідь надана
Группа споживання та графік
Номер:
d2a7d855df084becb3a58f58b1e441eb
Дата опублікування:
18.09.2019 12:38
Опис:
Доброго дня!
До якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ))?
Прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць.
Дякую.
Відповідь:
Площадки вимірювань Замовника належать до групи "б" (без АСКОЕ). Надаю почасовий добовий графік споживання https://drive.google.com/open?id=1RzLCwv950MinhceN99r79gyjKNfR018P
Дата відповіді:
19.09.2019 12:51
Відповідь надана
Щодо тендерної документації
Номер:
99908b6b2b6d4dc1b82b20d116063186
Дата опублікування:
16.09.2019 10:41
Опис:
Добрий день! Будь-ласка виставте проект договору у повному обсязі.
Відповідь:
Внесені зміни в додатки до тендерної документації, а саме в додаток №4 внесений повний текст проекту договора. Інші додатки залишились без змін.
Дата відповіді:
18.09.2019 15:42