• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги відмінено

2 800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 000.00 UAH
Номер: b933aa5921b444a88aefd6aaa90c3735
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2019-09-19-000051
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 19.09.2019 00:00
Автор: Північно-східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 41127015
Період моніторингу: 19.09.2019 17:05 - 11.10.2019 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 19.09.2019 № 50 Сєвєродонецьк Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Начальник Леонід БЕРЕЗИНСЬКИЙ Додаток до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області від 19.09.2019 № 50 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 4 UA-2019-09-13-001792-b 13.09.2019 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель Начальник відділу контролю у сфері закупівель Управління Людмила ЗІНОВА
Адреса: Ukraine, Луганська, Сєвєродонецьк
Контактна особа: Північно-східний офіс Держаудитслужби (Луганська обл.), +38 (0 95) 877-21-90, bul.svetl@ukr.net
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
  • Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, встановлено порушення вимог статті 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та пункту 2 наказу № 490. За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення вимог абзацу 2 частини другої статті 23 Закону. За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку) - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік комунального підприємства «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» (далі - Замовник); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету Замовника від 13.09.2019 № 158 та зміни до неї. За результатами моніторингу закупівлі установлено, що Замовник на порушення вимог статті 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 р. № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 449/28579 (далі – наказ № 490) в оголошення про проведення відкритих торгів не вніс інформацію про джерело фінансування закупівлі. Також встановлено, що на порушення вимог абзацу 2 частини другої статті 23 Закону Замовник не відобразив в електронній системі закупівель зміни, що вносяться замовником до тендерної документації у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції. Також встановлено, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій, визначений Замовником у тендерній документації (28.09.2019 року), не відповідає зазначеному в оголошенні (01.10.2019).
Період усунення порушень: 19.09.2019 17:10 - 04.10.2019 00:00
Дата публікації висновку: 19.09.2019 17:10

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: 1.В оголошення на закупівлю по товару Електрична енергія UA-2019-09-13-001792-b. внесено джерело фінансування. 2. В Тендерну документацію по товару Електрична енергія UA-2019-09-13-001792-b Розділ 4 "Подання та розкриття тендерних пропозицій" в п.1 "Кінцевий строк подання тендерних пропозицій" внесені зміни : Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 07 жовтня 2019 року. 3. Зміни до Тендерної документації та перелік змін опубліковані в електронній системі закупівель
Дата публікації звіту: 26.09.2019 11:34