-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки). Джерело фінансування - кошти державної субвенції на НУШ
Тендер Prozorro UA-2019-09-11-001075-b
Детальна інформація в прикріплених файлах
Торги не відбулися
301 668.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 016.68 UAH
мін. крок: 1% або 3 016.68 UAH
Період уточнення:
11.09.2019 11:54 - 17.09.2019 14:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
7a7e0a698a4e46d48a5f828459e6559f
Дата опублікування:
12.09.2019 11:24
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
на торгах будуть розглядатись товари які відповідають технічним вимогам прописаним в документації. 2) до участі в закупівлі допускаються ФОП не платники ПДВ. Будуть порівнюватись ціни всіх учасників без врахування ПДВ. Просимо всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
Дата відповіді:
12.09.2019 14:34