-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки). Джерело фінансування - кошти державної субвенції на НУШ
Тендер Prozorro UA-2019-09-11-001075-b
Детальна інформація в прикріплених файлах
Торги не відбулися
301 668.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 016.68 UAH
мін. крок: 1% або 3 016.68 UAH
Номер:
f842016203674e6badb3058a218395c3
Внутрішній номер закупівлі:
3768969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-11-001075-b
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147569
-
Адреса:
14035, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Олександрович Демченко +380804626083 bux.osvita.chrda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
301 668.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 016.68 UAH
Період уточнення:
11.09.2019 11:54 - 17.09.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2019 11:54 - 27.09.2019 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки). Джерело фінансування - кошти державної субвенції на НУШ
Кількість
25 штуки
Період постачання
10.10.2019 - 15.11.2019