-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
лінолеум 356 м.кв
Тендер Prozorro UA-2019-09-11-000049-b
Торги не відбулися
98 776.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 493.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 493.88 UAH
Період уточнення:
11.09.2019 08:48 - 17.09.2019 08:53
Відповідь надана
техничні характеристики
Номер:
0a51825a1b6c44fd9ac72d983a64078b
Дата опублікування:
13.09.2019 10:33
Опис:
Доброго дня, Шановний Замовнику! Чи можливо запропонувати лінолеум шириною 3 м.?
Відповідь:
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі повині відповідати Додатку 3 ТД.
Дата відповіді:
16.09.2019 11:21