-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
лінолеум 356 м.кв
Тендер Prozorro UA-2019-09-11-000049-b
Торги не відбулися
98 776.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 493.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 493.88 UAH
Номер:
bb2cdd9dbd5a402799c0297ca87dad06
Внутрішній номер закупівлі:
3767409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-11-000049-b
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагарійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колесниченко Ольга Михайлівна +380487716101 izf@onma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 776.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
493.88 UAH
Період уточнення:
11.09.2019 08:48 - 17.09.2019 08:53
Період прийому пропозицій:
11.09.2019 08:48 - 27.09.2019 08:53
Аукціон:
30.09.2019 13:28 - 30.09.2019 13:49
Період кваліфікації:
30.09.2019 13:49 - 03.10.2019 11:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування-кошти державного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лінолеум 356 м.кв
Кількість
356 метри квадратні
Період постачання
до 01.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Іоненко М.М.
Оскарження: 30.09.2019 13:49 - 13.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2808010012
-
Контактна особа:
Завгородній Євген Валерійович +380500831410 profpidloga.kr@gmail.com https://profpidloga.com.ua
-
Адреса:
50096, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул.Кропивницького 51/38
Оскарження: 30.09.2019 13:49 - 13.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
67 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
67 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.10.2019 10:23
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІВАДІ"
Оскарження: 02.10.2019 10:23 - 14.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39626081
-
Контактна особа:
Черганов Василь 380507523017, 380507523017 tender.vivadi@gmail.com
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЕЛЕКТРИКІВ, будинок 26, корпус 87
Оскарження: 02.10.2019 10:23 - 14.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
76 896.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
76 896.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.10.2019 11:52
Документи
14
Скарги
1