-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Aвтoбус спeцiaлiзoвaний шкiльний).
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000582-c
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Aвтoбус спeцiaлiзoвaний шкiльний).
Торги не відбулися
2 418 182.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 181.82 UAH
мін. крок: 1% або 24 181.82 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 16:45 - 16.09.2019 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим