-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Aвтoбус спeцiaлiзoвaний шкiльний).
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000582-c
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Aвтoбус спeцiaлiзoвaний шкiльний).
Торги не відбулися
2 418 182.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 181.82 UAH
мін. крок: 1% або 24 181.82 UAH
Номер:
619bc81ad2274ac8abd0ae7f17a25d0f
Внутрішній номер закупівлі:
3761316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-09-000582-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146386
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська обл., Балаклія, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лебедева Алла +380574920877 buh.balakleya@dniokh.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 418 182.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 181.82 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 16:45 - 16.09.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2019 16:45 - 26.09.2019 16:00
Аукціон:
27.09.2019 14:25 - 27.09.2019 14:52
Період кваліфікації:
27.09.2019 14:52 - 04.10.2019 12:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюється після фактичної поставки Товару. Джерело фінансування - кошти обласного та районного бюджетів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Aвтoбус спeцiaлiзoвaний шкiльний).
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 29.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД "ЕТАЛОН АВТО""
Оскарження: 27.09.2019 14:52 - 13.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34248190
-
Контактна особа:
Сергій Синельник +380507844784 td.etalonavto@gmail.com
-
Адреса:
08322, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Проліски, ВУЛИЦЯ БРОВАРСЬКА, будинок 4
Оскарження: 27.09.2019 14:52 - 13.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 033 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 033 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.10.2019 17:43
Документи
12
Скарги
0
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
Оскарження: 02.10.2019 17:43 - 15.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Оскарження: 02.10.2019 17:43 - 15.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 415 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 415 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2019 11:55
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ТРАК - БАС"
Оскарження: 04.10.2019 11:55 - 15.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41894173
-
Контактна особа:
Гончарук Анатолій +380638363863 truck1bus@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ Б. ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 95, квартира 28
Оскарження: 04.10.2019 11:55 - 15.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 418 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 418 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2019 12:05
Документи
6
Скарги
0