-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Агрегат дисковий УДА – 3,8-20 або еквівалент – 1 штука (34390000-7 - Приладдя до тракторів). Джерело фінансування – кошти сецфонду.
Тендер Prozorro UA-2019-09-05-001685-b
Завершена
266 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 331.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 331.50 UAH
Період уточнення:
05.09.2019 15:18 - 19.09.2019 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим