-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети паливні з тирси
Тендер Prozorro UA-2019-09-03-001289-b
Брикети паливні з тирси
Торги відмінено
255 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 255.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 255.50 UAH
Період уточнення:
03.09.2019 14:33 - 09.09.2019 00:00
Відповідь надана
Угольные брикеты
Номер:
b1008452e03f4e1da45cf0d7488eae61
Дата опублікування:
07.09.2019 17:50
Опис:
Добрый день. Вас интересует только древесные брикеты? Можем предложить вам угольные брикеты.
Відповідь:
Брикети з тирси деревини
Дата відповіді:
09.09.2019 08:19
Відповідь надана
угільний брикет
Номер:
b62f544ac7104083a46ac6de509ac2e9
Дата опублікування:
07.09.2019 12:27
Опис:
Шановний Замовнику, щодо вугільних брикетів
Відповідь:
Брикети з тирси деревини
Дата відповіді:
09.09.2019 08:19