• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Брикети паливні з тирси

Брикети паливні з тирси

Торги відмінено

255 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 255.50 UAH
Номер: 03dc742b3be640a689314a2c978b077a
Внутрішній номер закупівлі: 3739619
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-03-001289-b   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
Контактна особа: Потабенко Олександр Анастасійович 380474020178 239780@ukr.net http://www.shevchenkove.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 255.50 UAH
Період уточнення: 03.09.2019 14:33 - 09.09.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2019 14:33 - 19.09.2019 00:00
Аукціон: з 19.09.2019 15:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні з тирси
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 73 тонни
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 20214, Україна, Черкаська область, с.Шевченкове, Шевченка, 74 На карті

Інформація про скасування

Номер: 69f01da41f824be7a66b146b0a00ca69
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: За результатами моніторингу в зв'язку з виявленими порушеннями законодавства у сфері публічних закупівель відмінити процедуру відкритих торгів , з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону, а саме: - неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування: 10.09.2019 09:09
Статус:
Виконано