-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підіймально-транспортувальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-09-02-000220-a
Торги відмінено
339 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 698.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 698.00 UAH
Період уточнення:
02.09.2019 10:33 - 07.09.2019 11:00
Відповідь надана
відносно предмету закупівлі
Номер:
9ddf478423d34890b9e7b76a0c45ec0d
Дата опублікування:
07.09.2019 07:12
Опис:
1. підйомник планується встановлювати в шахту? Згідно ISO 9386 розділ "Сфера застосування" при висоті підйому більше 2м, підйомник встановлюється в межах оточеного підіймального простору, з рухом вверх до 4,0 м. Просимо підтвердити комплектність поставки та технічні характеристики.
Відповідь:
Доброго дня! Гідравлічний підйомник для людей з обмеженими можливостями планується встановлюватися в шахту. Встановлювати підйомник згідно ДСТУ ISO 9386-1 (2):2005 Приводні підіймальні платформи для осіб з обмеженими. фізичними можливостями. За більш детальною інформацією звертатися до замовника за телефоном вказаний в тендерній документації. ( 4334) 2-58-01.
Дата відповіді:
09.09.2019 09:35