-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підіймально-транспортувальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-09-02-000220-a
Торги відмінено
339 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 698.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 698.00 UAH
Номер:
a80c03293f8c4cd7bdfb65e63ef1bdcf
Внутрішній номер закупівлі:
3733590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-02-000220-a
Замовник:
Комунальна Установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського району Вінницької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25962929
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця Студентська 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шилюк Віра Андріївна +380433421188 gaisyn.tercenter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
339 600.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 698.00 UAH
Період уточнення:
02.09.2019 10:33 - 07.09.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2019 10:33 - 17.09.2019 11:00
Аукціон:
18.09.2019 11:51 - 18.09.2019 12:24
Період кваліфікації:
з 18.09.2019 12:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписГідравлічний підйомник для людей з обмеженими можливостями
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гідравлічний підйомник для людей з обмеженими можливостями
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2019
Інформація про скасування
Номер:
fa2a6b5a58e74a93a8b9e77f2d9fdcaf
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
1. Відмінити відкриті торги на закупівлю: ДК 021:2015 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання. (Гідравлічний підйомник для людей з обмеженими можливостями.): відповідно до частини 2 статті 31 Закону - якщо ціна найбільш економічно вигідної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі.
Дата опублікування:
19.09.2019 11:19
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФОРСТОР ІНДАСТРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41922252
-
Контактна особа:
Анатолій Бубенін +380670107600 sales8@forstor.ua
-
Адреса:
49017, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЗЗ’ЄДНАННЯ, будинок 25
Початкова пропозиція
300 333.34 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
295 833.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
27
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю Вінницяліфт
×
-
Код ЄДРПОУ:
36063903
-
Контактна особа:
Іскра Леся Олександрівна 380962677052, 380962677052 Vinlift@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе,82
Початкова пропозиція
339 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
296 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
37
Скарги
0
ТОВ «СМАРТ ФОРМАТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40787671
-
Контактна особа:
Дражнер Вадим Володимирович +380989095241 40787671@ukr.net
-
Адреса:
01057, Україна, Київ, Київ, вулиця Довженка, будинок 12-А
Початкова пропозиція
330 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
31
Скарги
0
ФОП Марусич Богдан Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2970119011
-
Контактна особа:
Марусич Богдан 380975594131, 380975594131 bogdanmarusic8@gmail.com
-
Адреса:
22821, Україна, Вінницька область, Немирівський район ,село Никифорівці, Гагаріна ,21
Початкова пропозиція
339 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0