-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних
Тендер Prozorro UA-2019-08-31-000024-b
Торги не відбулися
264 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2019 16:51 - 05.09.2019 23:55
Відповідь надана
зразки запропонованого товару
Номер:
8be9ea7051684043a207f9c305d682b0
Дата опублікування:
02.09.2019 10:42
Опис:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є обов'язком надавати зразки згідно тендерної документації?
Учасник, пропозиція якого оцінюється, повинен у термін 3-х робочих днів на вимогу Замовнику надати
зразки запропонованого товару у складі пропозиції та методичні рекомендації для проведення лабораторних та
демонстраційних робіт з фізики у відповідності до вимог закупівлі та тендерної документації у випадку не
виконання даної вимоги Замовника учасника буде дискваліфіковано
Відповідь:
В тендерні доументації чітко сказано про необхідність надати зразки
Дата відповіді:
05.09.2019 11:07
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
a891b4515eb7492fb7b57087b2aadfac
Дата опублікування:
01.09.2019 16:29
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
2) Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
3) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
інформаія щодо предмету закупки у тендерні документації
Дата відповіді:
02.09.2019 09:46