-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних
Тендер Prozorro UA-2019-08-31-000024-b
Торги не відбулися
264 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
Номер:
c8f3eeec61a14ce8b9b3c66bb0c1dcad
Внутрішній номер закупівлі:
3733106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-31-000024-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
36752460
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, місто Заставна, вулиця Незалежності, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проданюк Микола Володимирович +380993056626 zastavna.osvita@gmail.com http://zvo.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2019 16:51 - 05.09.2019 23:55
Період прийому пропозицій:
31.08.2019 16:51 - 15.09.2019 23:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДджерело фінансування- власні кошти і державна субвенція
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних
Кількість
1 лот
Період постачання
до 01.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Боднар Сергій
×
-
Код ЄДРПОУ:
3350412895
-
Контактна особа:
Боднар Сергій Володимирович +380958988003 serhiy.bodnar@gmail.com
-
Адреса:
59333, Україна, Чернівецька область, Реваківці, вул.Молодіжна, 41
Початкова пропозиція
262 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 000.00 UAH без ПДВ
Документи
5
Скарги
0