-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Двигуни та їх частини (Двигун Д-260.1)
Тендер Prozorro UA-2019-08-16-001041-b
Торги не відбулися
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 188.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 188.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2019 14:50 - 22.08.2019 21:00
Відповідь надана
маркировка
Номер:
b3e1fb6d241247dd9fa420830fb7eb78
Дата опублікування:
21.08.2019 11:36
Опис:
Добрый день. дайте пож. точную маркировку двигателя. Спасибо !
Відповідь:
Добрий день, усі характеристики закупівлі зазначені в технічних умовах тендерної документації
Дата відповіді:
23.08.2019 13:18