-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Двигуни та їх частини (Двигун Д-260.1)
Тендер Prozorro UA-2019-08-16-001041-b
Торги не відбулися
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 188.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 188.00 UAH
Номер:
0fb5503de6144d48a072ca9ace44d757
Внутрішній номер закупівлі:
3690196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-16-001041-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, Народного Ополчення ,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюченко Максим Олександрович 380442490971, sayyescom.ua@gmail.com http://www.e-tender.biz/#/createProfile
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 188.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 900.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2019 14:50 - 22.08.2019 21:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2019 14:50 - 01.09.2019 21:00
Аукціон:
02.09.2019 14:24 - 02.09.2019 14:57
Період кваліфікації:
02.09.2019 14:57 - 21.10.2019 16:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двигун Д-260.1
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА"
Оскарження: 02.09.2019 14:57 - 11.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33010822
-
Контактна особа:
Тетяна Чірочкіна +380503034358 chirochkina.tatyana@omega-auto.biz
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, селище міського типу Васищеве, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, будинок 1
Оскарження: 02.09.2019 14:57 - 11.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
266 899.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 978.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.09.2019 14:57
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ"
Оскарження: 30.09.2019 14:57 - 31.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37250239
-
Контактна особа:
Анатолій Мойсієвич +380676428293 sales@amkodor.com.ua
-
Адреса:
03134, Україна, Київ, м.Київ, КІЛЬЦЕВА ДОРОГА, будинок 22
Оскарження: 30.09.2019 14:57 - 31.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
267 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2019 16:21
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "СП ТАТА ГРУП"
Оскарження: 21.10.2019 16:21 - 31.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40257391
-
Контактна особа:
Олександра Вадимівна Ваха +380674493600 aleksandra-tender.tata-group@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КАРАВАЄВА, будинок 39
Оскарження: 21.10.2019 16:21 - 31.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
258 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 999.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2019 16:23
Документи
36
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯ ДИЗЕЛЬ ЗАПЧАСТЬ"
Оскарження: 21.10.2019 16:23 - 31.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37786526
-
Контактна особа:
Алексей Токарев +380634212010 zp0676137020@gmail.com
-
Адреса:
69008, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПІВДЕННЕ ШОСЕ, будинок 62
Оскарження: 21.10.2019 16:23 - 31.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
261 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2019 16:25
Документи
41
Скарги
0