-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів м. Татарбунари та Татарбунарського району навчальними кабінетами
Тендер Prozorro UA-2019-08-03-000032-c
Джерело фінансування закупівлі — кошти державного бюджету
Завершена
1 705 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 6 000.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2019 23:59 - 09.08.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим