-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів м. Татарбунари та Татарбунарського району навчальними кабінетами
Тендер Prozorro UA-2019-08-03-000032-c
Джерело фінансування закупівлі — кошти державного бюджету
Завершена
1 705 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 6 000.00 UAH
Номер:
23923b6789af46cf8740318942193f7e
Внутрішній номер закупівлі:
3644605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-03-000032-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145300
-
Адреса:
68100, Україна, Одеська область, Татарбунарський район, місто Татарбунари, вулиця 23 Серпня, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазарєва Лариса Іллівна +380484431732 tat-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 705 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2019 23:59 - 09.08.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2019 23:59 - 19.08.2019 00:00
Аукціон:
19.08.2019 13:43 - 19.08.2019 14:04
Період кваліфікації:
19.08.2019 14:04 - 23.08.2019 11:42
Період завантаження договору:
19.08.2019 14:04 - 08.09.2019 14:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗгідно розділу ІV проекту договору про закупівлю (Додаток №4 до тендерної документації)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів м. Татарбунари та Татарбунарського району навчальними кабінетами (Джерело фінансування закупівлі — кошти державного бюджету)
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
68100, Україна, Одеська область, Татарбунарський район, місто Татарбунари, навчальні заклади
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Енглер"
Оскарження: 19.08.2019 14:04 - 03.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36938941
-
Контактна особа:
Гречишкін Юрій Валерійович 380443511868, 380443511868 nvp@englerllc.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Василенка, буд.1, оф.308
Оскарження: 19.08.2019 14:04 - 03.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 660 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 642 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.08.2019 11:42
Документи
13
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОВУДІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35350034
-
Контактна особа:
Наталя Лактіонова +30577559110 office@ekvud.com
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СИДОРЕНКІВСЬКА, будинок 54
Початкова пропозиція
1 682 562.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 648 799.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
26c5c1d7e4904ac29a1396b5d4e84b85
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-03-000032-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Енглер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36938941
-
Контактна особа:
Гречишкін Юрій Валерійович 380443511868, 380443511868 nvp@englerllc.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Василенка, буд.1, оф.308
Номер договору:
433
Сума договору:
1 170 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
975 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
10.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний